KIm jesteśmy

Jesteśmy zespołem doświadczonych fotografów, którzy zapewnią Ci kompleksową obsługę w zakresie zdjęć i filmów reklamowych.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wiedząc jak duże znaczenie ma obraz i jak wiele można powiedzieć za pomocą fotografii. Aby osiągnąć zamierzony efekt dbamy o każdy etap sesji zdjęciowej lub filmowej – od planowania, przez przygotowanie i realizację sesji aż po proces postprodukcji zdjęć. Na stałe współpracujemy z profesjonalnymi stylistami, fryzjerami i wizażystami, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagających projektów. 

Pracujemy w dużym studiu fotograficznym, w którym mamy do dyspozycji 2 plany zdjęciowe – jeden z nich wyposażony jest w cykloramę, która umożliwia realizację fotografii bezcieniowej. Posiadamy również pełne wyposażenie, umożliwiające realizację różnych rodzajów sesji zdjęciowych, m.in. produktowych, biznesowych, portretowych, modowych, kulinarnych oraz innych.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt firmy Canon i Nikon. Wyposażony jest on w profesjonalne zestawy oświetleniowe oraz wysokiej klasy obiektywy, które mogą być wykorzystywane do wykonywania różnych rodzajów zdjęć i filmów, w zależności od Twoich potrzeb.

Należymy do Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego F4, zrzeszającego artystów fotografów ziemi piotrkowskiej. Utrzymujemy kontakty z fotografami z całej Polski oraz Europy, dzieląc się z nimi wspólną pasją, jaką jest profesjonalna fotografia.

Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zrealizować również Twoje projekty. Zapraszamy!